GCQ0335C1H4R7BB01J
TME
RSS
0.04
x 50000
- MPN:
- GCQ0335C1H4R7BB01J
- Minimalne zamówienie:
- 50 000 szt.
- Producent:
- MURATA
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- -2.6% (23.04.2026)
- Poprzednia cena:
- 0.04
Sugerowane produkty dla gcq0335c1h4r7bb01j
Kondensator: ceramiczny; MLCC; 4,7pF; 50V; C0G (NP0); ±0,1pF; SMD