GCM1555C2A5R6DE02J
TME
GCM1555C2A5R6DE02J RSS 0.02 0.02 x 50000
MPN:
GCM1555C2A5R6DE02J
Minimalne zamówienie:
50 000 szt.
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.93% (04.05.2026)
Poprzednia cena:
0.02
Kondensator: ceramiczny; MLCC; 5,6pF; 100V; C0G (NP0); ±0,5pF; SMD