GCQ0335C1H5R1DB01J
TME
GCQ0335C1H5R1DB01J RSS 0.02 0.02 x 50000
MPN:
GCQ0335C1H5R1DB01J
Minimalne zamówienie:
50 000 szt.
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-3.05% (23.04.2026)
Poprzednia cena:
0.02
Kondensator: ceramiczny; MLCC; 5,1pF; 50V; C0G (NP0); ±0,5pF; SMD