GRM188D71H105KE01J
TME
GRM188D71H105KE01J RSS 0.20 0.20 x 10000
MPN:
GRM188D71H105KE01J
Minimalne zamówienie:
10 000 szt.
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+1.64% (14.03.2026)
Poprzednia cena:
0.20
Ilość [ x szt]: 20000+ 30000+
Kondensator: ceramiczny; MLCC; 1uF; 50V; X7T; ±10%; SMD; 0603; 330mm