Przekaźnik przemysłowy 4P 110V AC AgNi R4N-2014-23-5110-WTL A00007
TIM SA
Przekaźnik przemysłowy 4P 110V AC AgNi R4N-2014-23-5110-WTL A00007 RSS 49.13 49.13 39.94 + VAT
MPN:
A00007
Kod:
Producent:
RELPOL Żary
ISBN:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+2.5% (09.05.2026)
Poprzednia cena:
47.93
Przekaźnik elektromagnetyczny, przemysłowy - miniaturowy, do gniazda wtykowego. Szerokość 21,2 mm. Wyjście: 4P - cztery zestyki przełączne - wyprowadzenia: 11(9)-12(1)-14(5); 21(10)-22(2)-24(6); 31(11)-32(3)-34(7); 41(12)-42(4)-44(8); AC1 - 6 A / 250 V; DC1 - 6 A / 24 V. Wejście / cewka - wyprowadzenia: A1(13) - A2(14), napięcie zasilania Un - 110 V AC. Wskaźnik mechaniczny W, wskaźnik LED czerwony L, przycisk testujący T z funkcją blokowania. Wymiary: 27,5 x 21,2 x 35,6 mm. IP 40. Materiał styków: AgNi. Pasujące gniazda: GZT4, GZM4, GZ4, GS4, GZP4, SU4D, SU4L, G4.