Przekaźnik przemysłowy 2P 125V DC AgNi R2N-2012-23-1125-WTL A00060
TIM SA
Przekaźnik przemysłowy 2P 125V DC AgNi R2N-2012-23-1125-WTL A00060 RSS 46.22 46.22 37.58 + VAT
MPN:
A00060
Kod:
Producent:
RELPOL Żary
ISBN:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+2.51% (09.05.2026)
Poprzednia cena:
45.09
Przekaźnik elektromagnetyczny, przemysłowy - miniaturowy, do gniazda wtykowego. Szerokość 21,2 mm. Wyjście: 2P - dwa zestyki przełączne - wyprowadzenia: 11(9, 12(1), 14(5); 41(12), 42(4), 44(8); AC1 - 12 A / 250 V; DC1 - 12 A / 24 V. Wejście / cewka - wyprowadzenia: A1(13) - A2(14), napięcie zasilania Un - 125 V DC, biegunowość dowolna. Wskaźnik mechaniczny W, przycisk testujący T z funkcją blokowania, wskaźnik LED czerwony L. Wymiary: 27,5 x 21,2 x 35,6 mm. IP 40. Materiał styków: AgNi. Pasujące gniazda: GZT2, GZM2, GZP2, SU4/2D, SU4/2L, G4/2.