Przekaźnik przemysłowy 3P 110V AC AgNi R3N-2013-23-5110-WTL A00036
TIM SA
Przekaźnik przemysłowy 3P 110V AC AgNi R3N-2013-23-5110-WTL A00036 RSS 46.21 46.21 37.57 + VAT
MPN:
A00036
Kod:
Producent:
RELPOL Żary
ISBN:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+2.51% (09.05.2026)
Poprzednia cena:
45.08
Przekaźnik elektromagnetyczny, przemysłowy - miniaturowy, do gniazda wtykowego. Szerokość 21,2 mm. Wyjście: 3P - trzy zestyki przełączne - wyprowadzenia: 11(7),12(1), 14(4); 21(8), 22(2), 24(5); 31(9), 32(3), 34(6); AC1 - 10 A / 250 V; DC1 - 10 A / 24 V. Wejście / cewka - wyprowadzenia: A1(13) - A2(14), napięcie zasilania Un - 110 V AC. Wskaźnik mechaniczny W, wskaźnik LED czerwony L, przycisk testujący T z funkcją blokowania. Wymiary: 27,5 x 21,2 x 35,6 mm. IP 40. Materiał styków: AgNi. Pasujące gniazda: GZT3, GZM3.