BT139-600F-LGE
TME
RSS 3.19 3.19 2.59 + VAT
MPN:
BT139-600F
Kod:
BT139-600F-LGE
Producent:
LUGUANG ELECTRONIC
Obudowa:
TO-220AB
Zmiana ceny:
-1.54% (14.04.2026)
Poprzednia cena:
3.24
Ilość [ x szt]: 10+ 50+ 250+ 1000+
Triak; 600V; 16A; TO220AB; Igt: 25mA; Ufmax: 1,6V