BTA12-600B-LGE
TME
RSS 3.17 3.17 2.58 + VAT
MPN:
BTA12-600B
Kod:
BTA12-600B-LGE
Producent:
LUGUANG ELECTRONIC
Obudowa:
TO-220AB
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.31% (26.04.2026)
Poprzednia cena:
3.18
Ilość [ x szt]: 10+ 50+ 250+ 1000+
Triak; 600V; 12A; TO220AB; Igt: 50mA; Ufmax: 1,55V