VS-A5PX6006LHN3
TME
RSS 18.81 18.81 15.29 + VAT
MPN:
VS-A5PX6006LHN3
Producent:
VISHAY
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.16% (07.05.2026)
Poprzednia cena:
18.84
Ilość [ x szt]: 5+ 25+ 100+ 500+ 1000+ 2000+
Dioda: prostownicza; THT; 600V; 60A; tuba; Ifsm: 480A; TO247AD-3