HellermannTyton 300-31273 Rurka termokurczliwa bez kleju HIS-PACK-12.7/6.4-PO-X-CL, 2:1, od 12.70 mm do 6.40 mm, 5 m
Conrad Electronic
HellermannTyton 300-31273 Rurka termokurczliwa bez kleju HIS-PACK-12.7/6.4-PO-X-CL, 2:1, od 12.70 mm do 6.40 mm, 5 m RSS 189.00 189.00 153.66 + VAT
MPN:
Kod:
Producent:
HELLERMANNTYTON
GTIN-13:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+45% (19.02.2025)
Poprzednia cena:
129.99
Hellermann Tyton 300-31273. Długość: 5 m, maksymalna średnica: 1,27 cm, Minimalna średnica: 6,4 mm