Zasilacz awaryjny UPS Line-Ineractive LED 2000VA/1200W 2x12V/9Ah AVR 4xSCHUKO USB RS232 RJ45 DN-170067
TIM SA
Zasilacz awaryjny UPS Line-Ineractive LED 2000VA/1200W 2x12V/9Ah AVR 4xSCHUKO USB RS232 RJ45 DN-170067 RSS 540.66 540.66 439.56 + VAT
MPN:
DN-170067
Kod:
Producent:
ASSMANN DISTRIBUTION
ISBN:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-1% (13.04.2026)
Poprzednia cena:
546.12
UPS Line-Ineractive LED, 2000VA/1200W2x12V/9Ah, AVR, 4xSCHUKO, USB, RS232, RJ45
Opis
Szczegóły techniczne
Znakomity mikroprocesorowy system sterowania gwarantuje wysoką niezawodność w przypadku przerwy w dopływie energii elektrycznej Automatyczne ponowne uruchomienie po przywróceniu napięcia Funkcja „zimnego startu” Złącze: 4x gniazda wtykowe z zestykiem ochronnym, 2x RJ45, 1x RS232, 1x USB 2.0 typ B Napięcie wejściowe: 230 V AC Zakres napięcia: 162–290 V AC Zakres częstotliwości: 50-60 Hz (automatyczne wykrywanie) Napięcie wyjściowe: 230 V AC ± 10% Regulacja prądu zmiennego (tryb bateryjny): 10% Pojemność: 2000 VA/1200 W Zakres częstotliwości (tryb bateryjny): 50 Hz ± 1% Standardowy czas transferu: 2–6 ms Kształt fali (tryb bateryjny): Symulowana fala sinusoidalna Bateria: 12 V/9 Ah x 2 Standardowy czas ładowania: 6-8 godziny dla uzyskania 90% naładowania Dźwięki alarmowe: tryb bateryjny (rozbrzmiewa co 10 sekund), niski poziom baterii (rozbrzmiewa co sekundę), przeciążenie (rozbrzmiewa co 0,5 sekundy), usterka (rozbrzmiewa bez przerwy) Wilgotność: 0-95% wilgotności względnej przy 0 °C do +40 °C (bez kondensacji) Poziom hałasu: poniżej 40 dB Z zabezpieczeniem przed przeciążeniem, wyładowaniem i przeładowaniem Przekształtnik obniżający/podwyższający napięcie do stabilizacji napięcia Wymiary (wys. x szer. x gr.): 198 x 158 x 380 mm Waga: 10,5 kg