Dioda prostownicza 800V 1,2V 85A anoda na śrubie DO203AB,DO5 VS-85HFR80
TIM SA
Dioda prostownicza 800V 1,2V 85A anoda na śrubie DO203AB,DO5 VS-85HFR80 RSS 66.60 66.60 54.15 + VAT
MPN:
VS-85HFR80
Kod:
Producent:
PANASONIC
ISBN:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+2.23% (09.05.2026)
Poprzednia cena:
65.15
Producent: VISHAY Typ: Dioda Napięcie wsteczne maks.: 0,8kV Napięcie przewodzenia maks.: 1,2V Prąd przewodzenia: 85A Prąd przewodzenia maks.: 133A