Dioda prostownicza 1kV 1,85V 70A katoda na śrubie śrubowy VS-70HFL100S05
TIM SA
Dioda prostownicza 1kV 1,85V 70A katoda na śrubie śrubowy VS-70HFL100S05 RSS 74.83 74.83 60.84 + VAT
MPN:
VS-70HFL100S05
Kod:
Producent:
PANASONIC
ISBN:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-4.89% (21.02.2026)
Poprzednia cena:
78.68
Producent: VISHAY Typ: Dioda Napięcie wsteczne maks.: 1kV Prąd przewodzenia: 70A Obudowa: DO5, DO203AB Gwint montażowy: 1/4"-28UNF-2A