Kotwa BAP 12x180mm /opak. = 20 szt./ (912180BAP) CELO
TIM SA
RSS
108.87
88.51 + VAT
- MPN:
- 912180BAP
- Kod:
- Producent:
- CELO
- ISBN:
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- +2.39% (23.10.2025)
- Poprzednia cena:
Sugerowane produkty dla 12x180mm
Kotwa segmentowa BA plus CELO 12x180mm do szerokiej gamy zastosowań. BA plus to właściwy wybór do mocowania strukturalnych, ponieważ może być stosowany w betonie. Aprobata ETA opcja 7 do betonu niezarysowanego. Dostępna jest szeroka gama wymiarów z dużą podkładką do konstrukcji drewnianych. Wszystkie rozmiary z długim gwintem dla większej elastyczności aplikacji. Łatwość aplikacji dzięki żółtemu znacznikowi do oznaczania poprawnej głębokości montażu i skutecznej ochronie gwintów podczas wbijania. Wysokie wartości obciążenia. Zaokrąglony stożek rozprężny upraszcza montaż kotwy, szczególnie w przypadku montażu przelotowego. Wysoka precyzja i twardość BA plus dzięki formowaniu na zimno śruby i gwintu. Zalety Zatwierdzony do niespękanego betonu Zaokrąglony stożek rozprężny Zaznaczenie oznaczające głębokość osadzenia Wysoka precyzja i twardość dzięki formowaniu na zimno śruby i gwintu Długi gwint dla większej elastyczności Zastosowania Podpory stalowe Mocowanie konstrukcji stalowych Barierki Podkonstrukcje elewacyjne Maszyny Drzwi Instalacje rurowe Trasy kablowe Systemy ciężkich pułek Dedykowane podłoża Beton Kamień naturalny Aplikacja Legenda symbol nazwa wartość O Średnica (mm) 12 mm L Długość (mm) 180 mm h 1 Głębokość wywierconego otworu (mm) 90 mm d o Średnica wywierconego otworu (mm) 12 mm t fix Grubość montowanego elementu (mm) 80 mm h ef Efektywna głębokość kotwienia (mm) 70 mm L d Długość kołka (mm) 180 mm Certyfikaty