Siemens 8GK45003KK22 1 szt.
Conrad Electronic
Siemens 8GK45003KK22 1 szt. RSS 1099.00 1099.00 893.50 + VAT
MPN:
8GK45003KK22
Kod:
Producent:
SIEMENS
GTIN-13:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+8% (26.03.2026)
Poprzednia cena:
Front cover with inspection window H=450 mm, W=500 mm The ALPHA distribution board - a complete system of wall-mounted and floor-mounted distribution boards for installing devices up to 1250 A.ALPHA distribution systems are tested according to IEC 61439. Due to the modular design and a common platform structure, the device-specific installation kits can be integrated into different distributor variants. This facilitates easy planning and installation. Equipping is done individually and on a project-specific basis. The SIMARIS configuration software providessupport from planning to documentation of standard and power distribution boards.ALPHA distribution systems are available in a wide range of designs and many special colors. Glass and steel door options are available.ALPHA - the system concept counts.