Wyłącznik różnicowoprądowy/automatyczny Siemens 5SU13547LB32 32 A
Conrad Electronic
RSS
889.00
722.76 + VAT
- MPN:
- 5SU13547LB32
- Kod:
- Producent:
- SIEMENS
- GTIN-13:
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- +11% (14.02.2026)
- Poprzednia cena:
Sugerowane produkty dla en61009
RCBO, 10 kA, 1P+N, typ A, krótkozwłoczne G, superodporne K 30 mA, C-Char, In: 32 A, Un AC: 230 V SENTRON 5SU1 RCBO do połączonej ochrony przed przeciążeniem, zwarciem i prądy zwarciowe