BF150T4A400
TME
RSS 1837.28 1837.28 1493.72 + VAT
MPN:
BF150T4A400
Producent:
LOVATO ELECTRIC
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.59% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
Ilość [ x szt]: 5+ 10+
Stycznik: 4-biegunowy; NO x4; 400VAC; 150A; na szynę DIN; BF; 690V