Zasilacz impulsowy do LED 60W 24V/2.5A IP67 hermetyczny GPV-60-24E
TIM SA
Zasilacz impulsowy do LED 60W 24V/2.5A IP67 hermetyczny GPV-60-24E RSS 42.71 42.71 34.72 + VAT
MPN:
GPV-60-24E
Kod:
Producent:
GLP Global Leader Power
ISBN:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+17% (04.01.2026)
Poprzednia cena:
36.60
Napięcie: 24V; Prąd: 2.5 A; Moc: 60W; Wymiary (dł. x szer. x wys.): 162 x42 x33mm. Parametry wejścia: Napięcie: 180 - 264Vac; Częstotliwość: 47 - 63Hz Zasilacz stałonapięciowy m.in. o cechach: • Europejski zakres wartości napięcia wejściowego; • Zabezpieczenia: zwarciowe / nadprądowe / nadnapięciowe / termiczne; • Chłodzenie swobodnym obiegiem powietrza; • II klasa ochronności; • Klasa szczelności IP67 - zasilacz jest przystosowany do użytkowania wewnątrz oraz na zewnątrz pomieszczeń. Należy unikać ekspozycji na bezpośrednie działanie promieni słonecznych oraz zanurzenia dłuższego niż 30 minut.