Automatyczny Przełącznik Zasilania TransferPacT Active Automatic, 320A, 400V, 3P, LCD, rozmiar 630A TA63D3L3204TPE
TIM SA
Automatyczny Przełącznik Zasilania TransferPacT Active Automatic, 320A, 400V, 3P, LCD, rozmiar 630A TA63D3L3204TPE RSS 21180.60 21180.60 17220.00 + VAT
MPN:
TA63D3L3204TPE
Kod:
Producent:
SCHNEIDER
ISBN:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+5% (18.03.2026)
Poprzednia cena:
TA63D3L3204TPE to niskonapięciowy przełącznik zasilania stosowany w budynkach przemysłowych i handlowych, centrach danych, placówkach opieki zdrowotnej oraz przemyśle transportowym. Znamionowe napięcie robocze przełącznika (Ue) wynosi 400 V AC przy 50/60 Hz. Jego kategoria użytkowania to AC-33B. Prąd znamionowy (Ie) dla podstawy 630A przy 60℃, wynosi 320A. Na panelu przednim przełącznika wbudowany jest wyświetlacz LCD, pozwalający na sterowanie urządzeniem za pomocą przycisku, wyświetlane są też na nim informacje o jego stanie i ustawieniach alarmowych. W TA63D3L3204TPE dostępne są 3 układy styków sygnalizacyjnych. Rozłącznik może być montowany na szynie DIN lub płycie montażowej wewnątrz rozdzielnicy. TA63D3L3204TPE można wyposażyć w dodatkowe akcesoria. Trzybiegunowa wersja rozłącznikowego układu przełączania zasilania ma wymiary 467 mm (szerokość) x 341 mm (wysokość) x 185,8 mm (głębokość). Urządzenie jest zgodne z normą IEC 60947-6-1 i posiada certyfikaty CE/CB/CCC. Nadaje się ono do zastosowań w instalacjach, gdzie ciągłość pracy ma krytyczne znaczenie dla bezpieczeństwa ludzi lub urządzeń.