Rozłącznikowy układ przełączania zasilania TransferPacT Active Automatic, TA25D3L2504TPE
TIM SA
MPN:
TA25D3L2504TPE
Kod:
Producent:
SCHNEIDER
ISBN:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+5% (18.03.2026)
Poprzednia cena:
TA25D3L2504TPE to niskonapięciowy przełącznik zasilania stosowany w budynkach przemysłowych i handlowych, centrach danych, placówkach opieki zdrowotnej oraz przemyśle transportowym. Znamionowe napięcie robocze przełącznika (Ue) wynosi 400 V AC przy 50/60 Hz. Jego kategoria użytkowania to AC-33B. Prąd znamionowy (Ie) dla podstawy 250A przy 60℃, wynosi 250A. Na panelu przednim przełącznika wbudowany jest wyświetlacz LCD, pozwalający na sterowanie urządzeniem za pomocą przycisku, wyświetlane są też na nim informacje o jego stanie i ustawieniach alarmowych. W TA25D3L2504TPE dostępne są 3 układy styków sygnalizacyjnych. Rozłącznik może być montowany na szynie DIN lub płycie montażowej wewnątrz rozdzielnicy. TA25D3L2504TPE można wyposażyć w dodatkowe akcesoria. Trzybiegunowa wersja rozłącznikowego układu przełączania zasilania ma wymiary 370 mm (szerokość) x 341 mm (wysokość) x 185,8 mm (głębokość). Urządzenie jest zgodne z normą IEC 60947-6-1 i posiada certyfikaty CE/CB/CCC. Nadaje się ono do zastosowań w instalacjach, gdzie ciągłość pracy ma krytyczne znaczenie dla bezpieczeństwa ludzi lub urządzeń.