Falownik Lenze i510 1,5kW 1x230V IP20 I510-C1.5/230-1
STERCONTROL
Falownik Lenze i510 1,5kW 1x230V IP20 I510-C1.5/230-1 RSS 900.67 900.67 732.25 + VAT
Kod:
I510-C1.5/230-1
Producent:
Lenze
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.11% (13.05.2026)
Poprzednia cena:
899.70
FALOWNIK LENZE I510 MOC: 1,5 KW ZASILANIE: 1X230V, 50HZ CZĘSTOTLIWOŚĆ MAX: 599KHZ PRĄD WYJŚCIOWY: 7 A WBUDOWANY FILTR RFI STOPIEŃ OCHRONY: IP20