GPVP-25-24 Zasilacz impulsowy do LED 24W 24V/1A IP67 podwójna izolacja przewodów
TIM SA
GPVP-25-24 Zasilacz impulsowy do LED 24W 24V/1A IP67 podwójna izolacja przewodów RSS 47.28 47.28 38.44 + VAT
MPN:
GPVP-25-24
Kod:
Producent:
GLP Global Leader Power
ISBN:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+1.63% (23.12.2025)
Poprzednia cena:
46.52
Napięcie wyj: 24V; Prąd wyj: 1A; Moc: 25W