PA4333.221NL-YAG-0
TME
PA4333.221NL-YAG-0 RSS 1.94 1.94 x 1000
MPN:
PA4333.221NLT
Kod:
PA4333.221NL-YAG-0
Minimalne zamówienie:
1 000 szt.
Producent:
YAGEO
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.63% (29.07.2025)
Poprzednia cena:
1.96
Ilość [ x szt]: 2000+ 4000+
Dławik: drutowy; SMD; 220nH; Ipracy: 14A; R: 4mΩ; ±20%; 7,4x6,8mm