Kondensator; elektrolityczny; 3300uF; 16V; RD1C338M12025BB; fi 12,5x25mm; 5mm; przewlekany (THT); luzem; Samwha; RoHS
Firma Piekarz
Kondensator; elektrolityczny; 3300uF; 16V; RD1C338M12025BB; fi 12,5x25mm; 5mm; przewlekany (THT); luzem; Samwha; RoHS RSS 1.38 1.38 x 2