CD7FC241JO3-KNO-0
TME
CD7FC241JO3-KNO-0 RSS 49.04 49.04 x 9
MPN:
CD7FC241JO3
Kod:
CD7FC241JO3-KNO-0
Minimalne zamówienie:
9 szt.
Producent:
Knowles Corporation
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-5% (24.10.2025)
Poprzednia cena:
51.64
Ilość [ x szt]: 45+ 85+
Kondensator: ceramiczny; 240pF; 300V; ±5%; THT; 4,39mm