KONTROLKA LED F16Y ŻÓŁTA GQAD16AY12 12V AC/DC CE
Eltronix
KONTROLKA LED F16Y ŻÓŁTA GQAD16AY12 12V AC/DC CE RSS 13.20 13.20 10.73 + VAT
Kod:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
​KONTROLKA LED F16Y ŻÓŁTA GQAD16AY12 12V AC/DC CE Symbol GQAD16AY12 Napięcie zasilania 12V AC/DC Prąd zaamionowy 300000 h Kolor ŻÓŁTY Wytrzymałość dielektryczna 2.5kV AC RMS - 1min Średnica otworu montażowego Ø16mm Klasa szczelności IP67