Kanał instalacyjny 230x100 WDK100230RW biały 6191355 /2m/
TIM SA
Kanał instalacyjny 230x100 WDK100230RW biały 6191355 /2m/ RSS 293.97 293.97 239.00 + VAT
MPN:
Kod:
Producent:
OBO Bettermann
ISBN:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+2% (28.01.2026)
Poprzednia cena:
288.21
Kanał instalacyjny 230x100 WDK100230RW biały 6191355 /2m/ Kanał instalacyjny WDK100230RW to prostokątny kanał kablowy wykonany z PVC przeznaczony do prowadzenia instalacji elektrycznych w budynkach. Model o szerokości 230 mm i głębokości 100,5 mm znajduje zastosowanie w instalacjach biurowych, komercyjnych i przemysłowych, gdzie wymagana jest estetyczna i funkcjonalna trasa kablowa. Cechy techniczne
Wymiary: szerokość 230 mm, głębokość 100,5 mm, długość modułu 2000 mm. Materiał: tworzywo sztuczne (PVC); kolor śnieżnobiały, numer RAL 9010. Konstrukcja: prostokątny profil z jedną podstawą oraz jedną ruchomą przegrodą wewnętrzną. Dno: perforacja montażowa w części dolnej umożliwiająca przykręcenie do podłoża lub podkonstrukcji. Mocowanie pokrywy: system zatrzasków (obejma) zapewniający szybki dostęp do przewodów. Wyposażenie: klamry kablowe do organizacji przewodów; brak zintegrowanego łącznika w module. Właściwości eksploatacyjne: symetryczny profil, tylna ściana bez profilowania, odporność temperaturowa typowa dla materiałów PVC (ekspozycja robocza zgodnie z kartą techniczną). Informacja materiałowa: produkt nie jest bezhalogenowy.