Transformator sieciowy 100VA 400VAC 12V na szynę DIN IP21 PTM100/400/12V
TIM SA
Transformator sieciowy 100VA 400VAC 12V na szynę DIN IP21 PTM100/400/12V RSS 238.31 238.31 193.75 + VAT
MPN:
PTM100/400/12V
Kod:
Producent:
BREVE
ISBN:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-14% (21.02.2026)
Poprzednia cena:
277.05
Producent: BRAVE Typ: Transformator Rodzaj: Sieci Napięcie pierwotne: 400V AC Moc: 100VA