Transformator zalewany 10VA 230VAC 24V TZB10/ZZ230/24V
TIM SA
Transformator zalewany 10VA 230VAC 24V TZB10/ZZ230/24V RSS 98.56 98.56 80.13 + VAT
MPN:
TZB10/ZZ230/24V
Kod:
Producent:
BREVE
ISBN:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+3.7% (04.01.2026)
Poprzednia cena:
95.04
Producent: BRAVE Typ: Transformator Rodzaj: Sieci Napięcie pierwotne: 230V AC Moc: 10VA