SCT040TO65G3 Silicon carbide Power MOSFET 650 V, 40 mOhm typ., 35 A in a TO-LL package
Przejdź do sklepu »
- Sklep zagraniczny
- MPN:
- SCT040TO65G3
- Producent:
- STMicroelectronics
- Waluta:
- dolar amerykański
- Zmiana ceny:
- +0.32% (21.04.2026)