STL26N60DM6
TME
RSS 18.49 18.49 15.03 + VAT
MPN:
STL26N60DM6
Producent:
STMicroelectronics
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.16% (07.05.2026)
Poprzednia cena:
18.52
Ilość [ x szt]: 10+ 100+ 500+ 1000+ 3000+ 6000+
Tranzystor: N-MOSFET; unipolarny; 600V; 15A; Idm: 60A; 110W