Vertiv EGVHVBB242-104C13UK-V, Podstawowy, Pionowy, Czarny, 24 x gniazdo sieciowe, C13 panel, Typu G
Chip Electronics
Kod:
6630
Producent:
Vertiv
GTIN-13:
G2181
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-10% (09.10.2024)
Poprzednia cena:
* Vertiv EGVHVBB242-104C13UK-V * Typy PDU: Podstawowy, Typ montażu: Pionowy, Kolor produktu: Czarny * Ilość gniazd sieciowych: 24 x gniazdo sieciowe, Typy wyjść AC: C13 panel, Wtyczka: Typu G * Długość kabla: 3 m * Wartość nominalna napięcia wejściowego: 200 - 240 V, Maksymalne natężenie prądu: 13 A, Częstotliwość wejściowa AC: 50 - 60 Hz * Szerokość produktu: 51 mm, Głębokość produktu: 51 mm, Wysokość produktu: 1683 mm