Moduł przekaźnikowy Weidmüller TRS 24-230VUC 1NO HCP 24 V DC/AC, 230 V DC/AC 16 A 1 NO 10 szt.
Conrad Electronic
Moduł przekaźnikowy Weidmüller TRS 24-230VUC 1NO HCP 24 V DC/AC, 230 V DC/AC 16 A 1 NO 10 szt. RSS 1799.00 1799.00 1462.60 + VAT
MPN:
Kod:
Producent:
WEIDMULLER
GTIN-13:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+13% (10.08.2025)