Siemens 3RK7271-1AA30-0AA0 3RK72711AA300AA0 Moduł sprzęgający danych
Conrad Electronic
RSS
759.00
617.07 + VAT
- MPN:
- 3RK72711AA300AA0
- Kod:
- Producent:
- SIEMENS
- GTIN-13:
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- +13% (26.03.2026)
- Poprzednia cena:
Sugerowane produkty dla 3rk72711aa300aa0
SIMATIC S7-1200, DCM 1271 moduł danych dla AS-i Master CM 1243-2 IN: DC 24 V / 30 V OUT: 1x interfejs AS, 4 A wbudowane zabezpieczenie przed przeciążeniem. Rozpoznawanie zwarcia uziemienia SIMATIC S7-1200 Basic — elastyczne możliwości komunikacji. Aby zapewnić transmisję danych do różnych systemów, do SIMATIC S7-1200 dołączono szereg modułów komunikacyjnych, ze złączem RS232 za pomocą AS-i do połączenia PROFIBUS w trybie master lub slave. Zapewnia to dużą szerokość pasma dla SIMATIC S7-1200.