EPM25751V-12R-R62D
TME
RSS 104.24 104.24 x 60
MPN:
EPM25751V-12R-R62D
Minimalne zamówienie:
60 szt.
Producent:
EATON ELECTRONICS
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.97% (19.04.2026)
Poprzednia cena:
105.26
Ilość [ x szt]: 540+
Przetwornica: DC/DC; 15W; Uwej: 18÷75VDC; Uwyj: 12VDC; Uwyj2: -12VDC