EPM25361V-12R-R62D
TME
RSS 92.73 92.73 x 60
MPN:
EPM25361V-12R-R62D
Minimalne zamówienie:
60 szt.
Producent:
EATON ELECTRONICS
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.59% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
93.28
Ilość [ x szt]: 300+
Przetwornica: DC/DC; 15W; Uwej: 9÷36VDC; Uwyj: 12VDC; Uwyj2: -12VDC