EPM25751V-24R-R62S
TME
RSS 104.59 104.59 x 60
MPN:
EPM25751V-24R-R62S
Minimalne zamówienie:
60 szt.
Producent:
EATON ELECTRONICS
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.6% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
105.21
Przetwornica: DC/DC; 15W; Uwej: 18÷75VDC; Uwyj: 24VDC; Iwyj: 625mA