Stycznik Siemens 3RT2024-1AU00 3RT20241AU00, 3 styki, 690 V/AC, 1 szt.
Conrad Electronic
Stycznik Siemens 3RT2024-1AU00 3RT20241AU00, 3 styki, 690 V/AC, 1 szt. RSS 339.00 339.00 275.61 + VAT
MPN:
3RT20241AU00
Kod:
Producent:
SIEMENS
GTIN-13:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+36% (07.03.2026)
Poprzednia cena:
249.00
Stycznik mocy, AC-3 12 A, 5,5 kW / 400 V 1 S + 1 Ö, AC 240 V, 50 Hz 3-biegunowy, rozmiar S0 ze złączem śrubowym stycznik mocy SIRIUS 3RT2 do przełączania silników. W styczniki 3RT2 są częścią SIRIUS Systembaukastens dzięki optymalnie dopasowane produkty. Należy przekonują duża wydajność przy jednoczesnym kompaktowej konstrukcji i wysokiej niezawodności. Można łączyć z innymi elementami w urządzenia odgałęzienie na różne sposoby. Wiele kombinacji urządzenia są fabrycznie przetestowany. Do styczników oferują dla każdego zastosowania optymalne połączenie do sterowania (równolegle, przez ASi lub IO-Link). Wbudowany przełącznik pomocniczy redukuje złożoność twojego nadbudowy to. Do złączy na panelu przednim umożliwiają łatwe podłączenie okablowania. Odporny na zmienne warunki klimatyczne, które styczniki 3RT2 są dopuszczone na całym świecie (np. IEC i UL/CSA) i IE3/IE4ready. Są one dostępne w różnych wielkościach i w dużym zakresie mocy AC i DC. Oprócz technika zacisków śrubowych dostępne są również dostępne z przyłącze sprężynowe do szybkiego, bezobsługowych i wstrząsy bezpiecznego podłączania. W obszernym zestawem akcesoriów, jak np. przełącznik pomocniczy wyzwalacz pomocnicze itp. pozwala na powstanie jednolitej kompozycji do wszystkich wielkości. Dostępne połączenie bloki, dodatkowe moduły funkcyjne i Einspeisesystem SIRIUS 3RV29 znacznie redukują koszty okablowania. Styczniki mocy 3RT2 odkręć sprawdzona seria 3RT1 (do 55 kW). Prosty, efektywny, zawsze na bieżąco - SIRIUS systemowych.