Przekaźnik elektromagnetyczny 3PDT Ucewki: 24VDC 10A/250VAC HF10FH/024D-3ZDT
TIM SA
RSS
139.19
113.16 + VAT
- MPN:
- HF10FH/024D-3ZDT
- Kod:
- Producent:
- HONGFA RELAY
- ISBN:
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- +54% (18.03.2026)
- Poprzednia cena:
Sugerowane produkty dla hf10
Producent: HONGFA RELAY Typ: przekaźnik Rodzaj: elektromagnetyczny Maksymalny prąd: 10A Maksymalne napięcie przełącznikowe: 30 VDC, 250 VAC Konfiguracja wyjścia: 3PDT Opór cewki: 430Ω Napięcie cewki: 24 VDC Montaż: podstawka Temperatura pracy: -40...55°C