Ubiquiti Networks PBE-M5-400 Paraboliczna antena WLAN 25 dB 5 GHz
Conrad Electronic
Ubiquiti Networks PBE-M5-400 Paraboliczna antena WLAN 25 dB 5 GHz RSS 439.00 439.00 356.91 + VAT
MPN:
PBE-M5-400
Kod:
Producent:
Ubiquiti Networks
GTIN-13:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-12% (14.08.2025)
Poprzednia cena:
499.00
Poprawiona odporność na zakłócenia noise
Zintegrowany projekt
NanoBeam jest dostępny w dwóch wersjach:
technologia airMAX
· Skalowalność: duża pojemność i skalowalność
· Duże odległości: umożliwia szybkie łącza klasy operatorskiej
Innowacyjna konstrukcja mechaniczna
Wbudowany mechaniczny przechył: wspornik oferuje pochylenie 20° w górę i w dół.
· Łatwy demontaż: przewód antenowy można wyjąć jednym naciśnięciem przycisku.
Odporność na korozję
· Przeprojektowany wspornik masztu do anteny czaszowej 400 mm oraz błotniki i podkładki do anteny czaszowej 300 mm zapobiegają odklejaniu się farby z metalowych wsporników i poprawiają odporność na korozję.