LQG15WH51NG02D
TME
LQG15WH51NG02D RSS 0.51 0.51 x 10000
MPN:
LQG15WH51NG02D
Minimalne zamówienie:
10 000 szt.
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+49% (03.05.2026)
Poprzednia cena:
0.34
Ilość [ x szt]: 50000+ 100000+
Dławik: cewka powietrzna; SMD; 0402; 51nH; 190mA; R: 1,8Ω; ±2%; LQG