MEAN WELL SHP-10K-380L Zasilacz 380 V 26.3 A 10000 W
Conrad Electronic
RSS
11787.80 + VAT
- MPN:
- SHP-10K-380L
- Kod:
- Producent:
- MEAN WELL
- GTIN-13:
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- -22% (13.03.2026)