RECOM R-78K12-1.0 Przetwornica DC/DC R-78K12-1.0, 12 W, 12 V, 1 A, 1 szt.
Conrad Electronic
RECOM R-78K12-1.0 Przetwornica DC/DC R-78K12-1.0, 12 W, 12 V, 1 A, 1 szt. RSS 20.89 20.89 16.98 + VAT
MPN:
R-78K12-1.0
Kod:
Producent:
RECOM
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+24% (13.03.2026)