RECOM RPA40-11012SFR Przetwornica DC/DC 110 V 12 V 3.333 A 40 W Ilość wyjść: 1 x Content 1 szt.
Conrad Electronic
RECOM RPA40-11012SFR Przetwornica DC/DC 110 V 12 V 3.333 A 40 W Ilość wyjść: 1 x Content 1 szt. RSS 459.00 459.00 373.17 + VAT
MPN:
RPA40-11012SFR
Kod:
Producent:
RECOM
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-10% (15.08.2025)