684MMR100K-KNO-0
TME
684MMR100K-KNO-0 RSS 2.25 2.25 x 178
MPN:
684MMR100K
Kod:
684MMR100K-KNO-0
Minimalne zamówienie:
178 szt.
Producent:
Knowles Corporation
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.73% (30.07.2025)
Poprzednia cena:
2.27
Ilość [ x szt]: 900+ 1800+
Kondensator: poliestrowy; 0,68uF; 100VDC; 10mm; ±10%; 12x6mm; MMR