TracoPower TEP 75-7218WI Przetwornica DC/DC, element konstrukcyjny TEP 75-7218WI, 75 W, 48 V/DC, 1.6 A, 1 szt.
Conrad Electronic
TracoPower TEP 75-7218WI Przetwornica DC/DC, element konstrukcyjny TEP 75-7218WI, 75 W, 48 V/DC, 1.6 A, 1 szt. RSS 739.00 739.00 600.81 + VAT
MPN:
TEP 75-7218WI
Kod:
Producent:
TracoPower
GTIN-13:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+5% (20.03.2025)