MEAN WELL DDRH-60-12 Przetwornica DC/DC, 60 W, 12 V, 5 A, 1 szt.
Conrad Electronic
MEAN WELL DDRH-60-12 Przetwornica DC/DC, 60 W, 12 V, 5 A, 1 szt. RSS 279.00 279.00 226.83 + VAT
MPN:
DDRH-60-12
Kod:
Producent:
MEAN WELL
GTIN-13:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-3.46% (13.03.2026)