MEAN WELL LSP-160R-5T Zasilacz przemysłowy 5 V 32 A 160 W
Conrad Electronic
RSS
269.00
218.70 + VAT
- MPN:
- LSP-160R-5T
- Kod:
- Producent:
- MEAN WELL
- GTIN-13:
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- -13% (13.03.2026)