MEAN WELL LSP-160-48T Zasilacz przemysłowy 48 V 3.4 A 163.2 W
Conrad Electronic
RSS
249.00
202.44 + VAT
- MPN:
- LSP-160-48T
- Kod:
- Producent:
- MEAN WELL
- GTIN-13:
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- -7% (13.03.2026)